Giyilebilir İlk Evcil Hayvan Kamerası

Evcil Hayvan Kamerası

Dünyayı köpeğinizin bakış açısından görmek ister miydiniz? Cevabınız evetse Petnow isimli evcil hayvan kamerası ile tanışın! Petnow, ayarlanabilir özelliğe sahip olan ilk evcil hayvan izleme monitörüdür. Bu ürün ile köpeğinizin yalnız olduğu zamanlarda ne yaptığını saniye saniye takip edebilirsiniz.

Köpekler için geliştirilen evcil hayvan monitörü Petnow, sevimli dostlarımızın sırtına bağlanıyor. Kamera, yelek benzeri bir tasarım üzerinde sabitleniyor. Bu tasarımı da bir köpek elbisesine benzetebiliriz. Ürün, her boydaki köpeğe uygun ve kullanımı kolay.

Köpekler İçin GoPro

Evcil hayvan izleme kamerası Petnow, 3 bölümden oluşuyor: Köpek elbisesine benzeyen hafif ve yumuşak bir aparat, bu aparata monte edilen Wi-Fi bağlantılı HD video kamera ve bir IOS/Android mobil uygulama… Bu pratik bileşenlerle köpeğinizin maceralarına tanıklık edebilirsiniz.

Petnow, köpeğinizin bakış açısından görüntü kaydetme özelliğinin yanı sıra herhangi bir yerden de görüntü alabiliyor. Örneğin kamerayı köpeğinizin sırtına değil de bir masa üzerine koyarak da ortamı kayıt altına alabiliyorsunuz. Diğer yandan üründe 3 farklı kamera kulak modeli mevcut. Şeytan, hamster ve ayı kulaklarından biri seçilebiliyor.

İlginizi Çekebilir: Dünyanın En Çirkini Seçilen Sevimli Köpek

1080p full HD çözünürlüğünde görüntü kaydı yapan Petnow, aynı zamanda otomatik gece görüş yeteneğine sahip. Işığın yetersiz olduğu alanlarda da başarılı görüntüler yakalayabiliyor. Bunlara ek olarak cihazın iki yönlü ses sistemi var. Dolayısıyla hem köpeğinizi duyabilirsiniz hem de köpeğiniz sizi duyabilir. Cihaza Wi-Fi ve AP Hotspot ile bağlanabilir, hem evde hem de dışarıda köpeğinizle rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz.

Evcil Hayvan Kamerası ile Dostlarınız Takipte

Petnow’u eğlenceli anlar yakalayan bir kameradan daha fazlası olarak tanımlayabiliriz. Çünkü bu ürün köpeğinizin durumu hakkında da bilgi veriyor. Köpeğinizin tehlike altında olup olmadığını bu kamera ile hemen anlayabilirsiniz. Aynı zamanda 64 GB’a kadar yükseltilebilen hafızasıyla da başarılı veri depolama alanı sunuyor. Bunlara ek olarak Petnow, köpeğinizin bakış açısından dünyaya bakma fırsatı sunarak onları daha iyi tanıma imkanı da veriyor.

Sevimli dostlarımızın dünyasına daha yakından dahil olma fırsatı sunan bu ürün, bir Kickstarter projesi. Yeterli destek sağlansaydı 2019 Kasım ayında 169 dolarlık fiyatı ile satışa sunulacaktı. Ancak yeterli destek olmadığı için proje iptal edildi.

Kampanya, 2020 Ocak ayı itibariyle yeniden güncellendi. Ürünün satışa sunulması için destekçilerden bağış bekleniyor. Proje başarıya ulaşırsa 2020 yılı bitmeden giyilebilir ilk evcil hayvan kamerası, sevimli dostlarımızın ve sahiplerinin hayatını kolaylaştırabilir.

Kaynak

Ürünün web adresi için tıklayın ► Petnow

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*