Yarım Altın Bedava: İzmirli Pizzacıdan Kampanya

İzmir’de en iyi pizza nerede yenir ya da İzmir’in en iyi pizza restoranı hangisidir? Bu soruları sormak için Ninja Kaplumbağa olmaya gerek yok. Pizza seviyorsanız ve yolunuz İzmir’e düştüyse ya da İzmir’de yaşıyorsanız bu sorular aklınızın bir köşesinde yer etmiştir. İzmir’in en iyi pizzacısının hangisi olduğu kişiden kişiye değişebilir. Ancak ilginç bir kampanyanın yarattığı etki değişmeden sabit kalabilir; tıpkı Slices of the World isimli bir pizza restoranına ait olan yarım altın ve bedava pizzalı kampanya gibi…

İzmir’de hizmet veren pizza restoranı Slices of the World, kampanyasıyla adından söz ettiriyor. Kampanyanın ödülü gerçekten harika. Ancak bu ödüle sahip olmak için kolay gibi görünen zor bir sınavı geçmek gerekiyor.

Slices of The World ve İlginç Kampanyası: Yarım Altın ve Pizza Bedava

Slices of The World pizza restoranı, kendine güvenen müşterilerine bedava pizza vaat ediyor, yanına da yarım altın… Evet, bu kampanya gerçek. 60 cm pizzayı, 350 gramlık büyük boy patatesi ve litrelik içeceği 30 dakika içinde tüketirseniz hesap ödemeden masadan kalkabilirsiniz. Buna ek olarak bir de yarım altın kazanırsınız.

Kampanyanın video tanıtımı için tıklayın.

yarım altın

Kampanya hayli ilginç. Bedava pizza ve yarım altın kulağa gerçekten hoş geliyor. Birçok kişiye göre 30 dakika içinde masadakileri tüketmek oldukça kolay. Kampanya Twitter’da duyulduktan sonra birçok Twitter kullanıcısı “10 dakikada hepsini yerim” şeklinde yorumlar yazarak kampanyanın basitliğine vurgu yapmış. Hatta “15. dakikada tabak yıkandıktan sonra kurumuş olur” diyen de var.

İlginizi Çekebilir: Berberden Pazarlama Taktiği: Hediye Kondom

Peki, pizza ile birlikte yanındaki patates ve kolayı 30 dakikada tüketmek o kadar kolay mı? O halde bu deneyimi yaşayanların neler dediklerine göz atalım.

slices-of-the-world-izmir

yarım altın slices-of-the-world-pizza

slices-of-the-world-izmir-pizza-restoranı

Daha önce bu kampanyaya katılanlar, işin zor olduğunun farkında. Ancak imkansız değil. Eğer siz de kendinize güveniyorsanız, bedava pizza yiyebilir ve yarım altının sahibi olabilirsiniz.

Sileces of The World Adres Bilgileri

Peki, bu unutulmaz challange ile pizza tutkunlarına şok etkisi yaratan pizza restoranı nerede? Silence of The World, kendisine güvenen pizza severleri İzmir Çiğli’deki restoranında bekliyor. Bu meydan okumayı kabul etmek için pizza sever olmak yeterli değil gibi, aynı zamanda bir pizza canavarı olmak gerekiyor sanki. Eğer yeteri kadar pizza canavarı değilseniz, çok büyük ihtimal hesabı ödeyerek masadan kalkacaksanız.

Bu arada unutmadan: 30 dakika içinde pizza, patates ve litrelik içeceği tüketemeyenler 100 TL hesap ödüyor.

Slices of The World Instagram Hesabı

Slices of The World Web Adresi

İlginizi Çekebilir: Pamuk Şeker ve Dondurma Buluştu

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*