Kulak Termometresi: Bebekler İçin Kulaktan Ateş Ölçer

Kulaktan ateş ölçer veya kulak termometresi… Bebeğinizin ateşini daha kolay bir şekilde ölçmek ister miydiniz?

Bebek büyütmek fazlasıyla dikkat gerektiren bir süreç. Her zamankinden daha fazla sabır ve daha fazla ilgi, bu zorlu süreçte ihtiyaç duyulan gereksinimlerin başında geliyor. Ancak şimdiki ebeveynlerin fazlasıyla şanslı olduklarını söyleyebiliriz. Çünkü teknoloji, ebeveynleri daha pratik bir dünyanın içine doğru çekmeye başladı. Örneğin bunlardan biri iCry2Talk isimli bir mobil uygulama. Bu uygulama, bebeklerin ağlamasını tercüme ederek bebeklerin ne anlatmak istediğini ebeveynlere iletiyor.

Kulak Termometresi: Ateş Ölçmek Artık Daha Keyifli

Ebeveynlere daha rahat bir bebek bakma süreci imkanı veren teknolojilerden bir diğeri Ear Fun isimli bir kulak termometresi. Kulaktan vücut sıcaklığı ölçümü yapan bu ürünün ebeveynlerinin işini fazlasıyla kolaylaştırdığını söyleyebiliriz. Çünkü Ear Fun, bebeklerin ateşini kolaylıkla ölçme fırsatı vermesinin yanı sıra bebeklerin ilgisini çeken bir yapıda. Bebeklerin ilgisini çekiyor olması, ateş ölçümlerinin rahatlıkla yapılacağının bir işareti.

Ear Fun kulak termometresi ile bebeklerin sabit bit şekilde durmalarına gerek kalmıyor. Ebeveynler, bu cihazı bebeklerin kulaklarına yaklaştırarak ateşlerini kolayca ölçebiliyor. Bebeklerin ilgisini çeken tarafı şu: Ear Fun, bebeklerin hoşuna gidecek sesler çıkaran bir ürün. Ürünün içinde farklı sesler bulunuyor; örneğin çocuk çizgi filmlerinde duymaya alışık olduğumuz sesler ve ruhu dinlendiren doğa sesleri ürünün ses yelpazesi arasında. Bunlara ek olarak ürüne bebeklerin ilgisini çekecek daha farklı sesler de yüklenebiliyor. Dolayısıyla bu cihazın ateş ölçümlerini tam anlamıyla bir eğlenceye ve güzel bir aktiviteye çevirdiğini söyleyebiliriz.

kulak termometresi

Cihazın bir diğer özelliği son 10 ölçümü hafızasında saklıyor olması. Aynı zamanda telefonlar ile bağlantı kurulabilmesi de cihazın kullanım açısından uygun olduğunun bir göstergesi. Bu cihaz ile verileri akıllı telefonlara kolayca aktarmak mümkün.

Ear Fun kulaktan ateş ölçer cihaz, bebeklere karşı fazlasıyla hassas. Uykuda, yemek yerken, oynarken kısaca her zaman ateş ölçümü yapmaya fırsat veren pratik bir ürün. Bebeklerin ilgisini çekmesi, bu ürünün en önemli özelliği diyebiliriz. Aynı zamanda ergonomik bir tasarıma sahip olan Ear Fun ile bebeklerin ateşlerini ölçmek, hem daha kolaylaşacak hem de eğlenceli bir etkinliğe dönüşecek.

Kaynak

İlginizi Çekebilir: Vücut Isınızı Değiştiren Bileklik

İlginizi Çekebilir: Hayat Kurtaran Akıllı Gözlük

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*