Kullanım Şartları

Haftalık Günlük, başkalarından kendi fikri mülkiyet haklarına saygı göstermelerini istediğinden, başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyar. Web sitemizde bulunan veya bağlantı verilen içeriğin telif hakkınıza aykırı bir husus oluşturduğunu düşünüyorsanız, Dijital Milenyum Telif Hakkı Yasası (“DMCA”) Politikası uyarınca bizi bilgilendirmeniz önerilir.

Haftalık Günlük, ihlal eden materyali kaldırarak ve bu ihlali gerçekleştiren materyalin bağlantıları ile ilişiğini keserek gerekli ve uygun koşullar dahilinde bu tür tüm bildirimlere hızlıca yanıt verecektir. Uygun koşullar altında, ziyaretçinin Haftalık Günlük sitesinin veya diğerlerinin telif haklarını veya diğer fikri mülkiyet haklarını sürekli olarak ihlal ettiği belirlenirse, ziyaretçinin erişimi sona erdirilebilir.

Fikri Mülkiyet ve Telif Hakları Bizim İçin Önemli

Haftalık Günlük, 5651 sayılı Kanun’da ifade edildiği üzere “yer sağlayıcı” sıfatıyla hizmetlerini sürdürmektedir. Bahsi geçen yasada belirtildiği üzere web sitemizin hukuki açıdan aykırılık taşıyan konu, içerik ve başlık vb. metinleri denetleme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu nedenden dolayı haftalikgunluk.com adresi, “uyar-kaldır” ilkesi doğrultusunda hareket edip devamlılığını sağlamaktadır. Telif haklarına aykırı bir durum olduğunu düşünen ve haklarına zarar verildiği hususunu muhakeme eden kişiler veya hak sahipleri iletişim sayfamızdan ya da mail yolu ile bizimle iletişime geçebilir. 

İçerik Kullanımı

Sitemizdeki içerik, konu ve başlıkların kaynak gösterilmeden çeşitli platformlarda kullanılması yasaktır. Ancak alıntı yapılabilir, içerik ve konu başlıklardan yararlanılabilir. Bu gibi durumlarda sitemizin kaynak gösterilmesi zorunludur. Gizlilik uygulamalarımız ve Veri Toplama Prosedürlerimiz ile ilgili bilgi almak için Gizlilik Politikası sayfamızı ayrıntılı şekilde inceleyebilirsiniz.